دستگیره درب هوشمند ولیان رمز و کارت مدل WL-ZLSDB-A110-01

دستگیره درب هوشمند ولیان رمز و کارت مدل WL-ZLSDB-A110-01

قفل درب هوشمند

این قفل محصولی جدید براساس تکنولوژی Zigbee/SmartRoom می باشد و امکان اتصال به سایر تجهیزات استاندارد به صورت یکپارچه را داشته و تجربه ای نو جهت لذت بردن از یک زندگی هوشمند را برای شما فراهم می آورد.
مشخصات فنی

این قفل محصولی جدید براساس تکنولوژی Zigbee/SmartRoomمی باشد و امکان اتصال به سایر تجهیزات استاندارد به صورت یکپارچه را داشته و تجربه ای نو جهت لذت بردن از یک زندگی هوشمند را برای شما فراهم می آورند.

این قفل شش راه مختلف جهت باز شدن را در اختیار کاربران قرار می دهد. با یک طراحی داخلی دقیق، ارتباط بی سیم و سطح امنیتی بسیار بالا کاربران مختلف می توانند از متدهای متنوعی جهت راه اندازی این قفل استفاده کنند. کاربران می توانند بوسیله کد، کارت، اثر انگشت، ریموت کنترل، گوشی موبایل و تبلت هوشمند، کلید یا تگ NFCقفل را باز کنند.

کافیست فقط از روی موبایل خود در هر کجای دنیا پسورد را وارد کرده تا درب بصورت اتوماتیک باز شود. دیگر هیچ یک از اعضای خانواده نگران نداشتن کلید یا فراموش کردن پسورد نخواهند بود و سایر اعضای خانواده می توانند درب را از راه دور باز کنند.

این قفل مکانیزم پیشرفته ای جهت حفظ امنیت خانه شما دارد. در صورتی که کسی درب خانه را باز کند یا روی قفل دستکاری صورت پذیرد پیام هشداری برروی موبایل ساکنین ارسال خواهد شد. این قفل ها امکان استفاده در کلیه خانه ها ، خانه هوشمند، هتل ها و … را دارند.

         کنترل از طریق کد و کارت / کد و اثر انگشت

         قابل نصب روی درب های ضد سرقت

         ارسال پیام بر روی موبایل در صورت باز شدن قفل

         امکان اتصال به سیستم خانه هوشمند بدون نیاز به سیم کشی

         امکان لینک شدن با تجهیزات خانه هوشمند

         هشدار خراب کاری و دست کاری قفل بر روی موبایل و تبلت

         کنترل بوسیله NFC

         کنترل بوسیله موبایل و تبلت از طریق WIFIو اینترنت از هر کجای دنیا

         قابلیت افزودن اعداد مختلف در ابتدا و انتهای کد رمز در زمان وارد کردن جهت جلوگیری ار افشای رمز

 

4