راهبند میله ای کاردین CARDIN مدل 710EL --- C

راهبند میله ای کاردین CARDIN مدل ۷۱۰EL — C

راهبندهای اتوماتیک با عملکردی فوق العاده و کارآیی بالا که در نوع خود بی نقصترین هستند و با توجه به طراحی منحصر بفردی که در ساختشان انجام شده است  حتی در حالت عادی نیز چشم نوازی میکنند. این راهبندهای اتوماتیک با ولتاژ  230 ولت برای کارکرد مطمئن  در  تمام محیط ها مناسب می باشند و بدنه آلومنیومی محکم آن محافظت فوق العاده ای در برابر عناصر فیزیکی ،جوی و صدمات احتمالی بدان می بخشد . قسمتهای متحرک مکانیکی بروی یک شاسی از جنس استیل محکم واستوار سوار شده است.

برد الکترونیکی که با تمام اتصالات مورد نیاز جهت انجام یک نصب اتوماتیک هماهنگ است و با نمایش تیغه درحرکات باز و بسته شدن کامل می شود.

سیستم آزادسازی دستی توسط یک درب قابل قفل به راحتی امکان خلاص نمودن موتور را فراهم و در نهایت محافظت میشود.

.  برنامه ریز الکترونیکی که توسط کارخانه تعبیه شده  با صفحه نمایش گرافیکی LCD (128 در ۱۲۸ بیکسل) با نورمشکی به شش زبان مختلف قابل رویت می باشد. منو این امکان را به شما می دهد که تعداد دفعات مانور انجام شده را بخوانید و سریعا پارامترهای سیستم را تنظیم کنید که شامل حالت ترتیبی، بستن مجدد اتوماتیک، لامپ هشدار به همراه تنظیم مشاهدات هم در جهت باز شدن و هم در جهت بسته شدن می باشد.

بخاطر وجود داشتن یک ساعت با زمان واقعی برد الکترونیکی این امکان را به شما می دهد که ۱۰ رویداد را ( که بروی صفحه نمایش می باشد) تنظیم کنید و این رویداد ها این فرصت را به شما می دهند که بسته یا باز شدن موتور را در زمان های مختلف در طول روز در طی بازده ۳ هفته ای (برای روزهای مختلف) تنظیم کنید. این رویدادها می توانند فعال یا غیرفعال شوند ( در طول ایام تعطیلات) چه از طریق منو یا از طریق کانال رادیویی .

gg732124(4)مشخصات