راهبند میله ای کاردین CARDIN مدل 710/ELDOM34LG

راهبند-میله-ای-کاردین-CARDIN-مدل-۷۱۰-ELDOM34LG

راهبند میله ای کاردین CARDIN مدل ۷۱۰/ELDOM34LG

راهبند اتوماتیک با عملکردی فوق العاده و کارآیی بالا که در نوع خود بی نقصترین است و با توجه به طراحی منحصر بفردی که در ساختشان انجام شده است  حتی در حالت عادی نیز چشم نوازی میکنند. این راهبند اتوماتیک با ولتاژ  24 ولت برای کارکرد مطمئن  در  تمام محیط ها مناسب می باشد و بدنه آلومنیومی محکم آن محافظت فوق العاده ای در برابر عناصر فیزیکی ،جوی و صدمات احتمالی بدان می بخشد .

برد الکترونیکی که با تمام اتصالات مورد نیاز جهت انجام یک نصب اتوماتیک هماهنگ است و با نمایش تیغه درحرکات باز و بسته شدن کامل می شود.

سیستم آزادسازی دستی توسط یک درب قابل قفل به راحتی امکان خلاص نمودن موتور را فراهم و در نهایت محافظت میشود.

کاردین مفتخراست تا مدل ELDOM 34 که جدیدترین محصول اضافه شده به سری راه بند های جاده ای میباشد را معرفی نماید که با زمان بازشدن کمتر از ¾ ثانیه  با استفاده از یک موتور ۲۴ vdс    و اهرمهای ۳  تا ۴ متری با بالاترین میزان مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی در گذر زمان برای کار درمحیط های خورنده مانند عناصر شور یا دود  در کارخانجات مختلف بسیار مناسب باشد

قسمت کنترل و فرمان با یک شارژر باطری و باطری های بافر NiMH در درون کابین جاسازی شده و توسط یک محفظه ضدآب محافظت میشوند. برنامه ریز ترکیبی این امکان را فراهم می آورد که اهرم کدگذاری شده تغییرجهت و خودبرنامه ریزی اتوماتیک داشته باشد.  برنامه ریز الکترونیکی که توسط کارخانه تعبیه شده  با صفحه نمایش گرافیکی LCD (128 در ۱۲۸ بیکسل) با نورمشکی به شش زبان مختلف قابل رویت می باشد. منو این امکان را به شما می دهد که تعداد دفعات مانور انجام شده را بخوانید و سریعا پارامترهای سیستم را تنظیم کنید که شامل حالت ترتیبی، بستن مجدد اتوماتیک، لامپ هشدار به همراه تنظیم مشاهدات هم در جهت باز شدن و هم در جهت بسته شدن می باشد

بخاطر وجود داشتن یک ساعت با زمان واقعی برد الکترونیکی این امکان را به شما می دهد که ۱۰ رویداد را ( که بروی صفحه نمایش می باشد) تنظیم کنید و این رویداد ها این فرصت را به شما می دهند که بسته یا باز شدن موتور را در زمان های مختلف در طول روز در طی بازده ۳ هفته ای (برای روزهای مختلف) تنظیم کنید. این رویدادها می توانند فعال یا غیرفعال شوند ( در طول ایام تعطیلات) چه از طریق منو یا از طریق کانال رادیویی .

1