درباره ما

نوین افزار نگاهی نو به دنیای امنیت

 

امنیت، واژه ای در ردیف آرامش است و هردو، مفاهیمی اند که “زندگی” را کامل می کنند. درحقیقت، آرامش بدون امنیت ممکن نیست و امنیت، امروزه به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل، برخورداری از سیستم های حفاظتی و مراقبتی در منزل، محل کار ،حتی پارک و خیابان است. از اینرو، تکنولوژی پیشرفته قرن بیست ویکم، محصولاتی در تکمیل آنچه در قرن پیش وجود داشت پدید آورده تا حلقه های امنیت را کامل کند.

 

شرکت مهندسی نوین افزار که بیش از دو دهه در حوزه امنیت و نظارت بر تردد اماکن فعالیت داشته و دارد، با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و نرم افزارهای خاص و استفاده از خدمات کارشناسان بسیار مجرب و کارآزموده، چنان سابقه درخشانی از خود به جا گذاشته که اینک نام آن به تنهایی، با امنیت و آرامش خیال برابر است. تمامی تجهیزات و سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری نوین افزار، از میان برترین محصولات(معتبرترین برندهای جهانی) تهیه می شود. این تجهیزات بسیار پیشرفته که توسط متخصصین کاملا حرفه ای نوین افزار نصب و راه اندازی می شوند، رسالت ۱۲ ماه گارانتی به همراه ۱۰سال خدمات پس از فروش را عهده دار هستند. شرکت مهندسی نوین افزار امروزه چنان معتبر است که کارفرمایان بسیار برجسته ای در کشور، از نهاد ریاست جمهوری و سفارت خانه ها تا شرکت ملی نفت ایران، برخی از بزرگ ترین شرکتهای تولیدی صنعتی، دانشگاه ها و ….، از خدمات آن بهره گرفته اند. در اینجا به برخی از اهم فعالیت های این شرکت اشاره می گردد:

 

 ۱- ایجاد سامانه هوشمندBMS وHome Automation  برای کنترل عملکرد تمامی دستگاه های صنعتی و خانگی ، از تنظیم میزان روشنایی و حرارت محیط ، کنترل پرده یا کرکره های برقی ، آبیاری منطقه ای ،کنترل تصویر از راه دور و یا ارائه فرامین مورد نظر توسط گوشیهای تلفن همراه برای قطع و وصل آب تا بسته شدن شیر گاز و نیزتنظیم سیستم صوتی، قطع و وصل پریزهای برق، دریافت گزارش از عملکرد هشدارهای سیستم و غیره …..

 

 ۲- سیستم های کنترل تردد (ACC CONTROL) برای تعریف سطح دسترسی کاربران و تبعیت از برنامه های زمانی قابل تنظیم با فرامین اختصاصی برای دسته یا گروهی خاص و استخراج اطلاعات مورد نیاز برای     بخش های اداری جهت محاسبات ساعات کار و یا پرداخت دستمزدها و……

 

 ۳- سیستم های نظارت تصویری (CCTV Camera) بسیار پیشرفته برای حفاظت و نظارت اماکن، با قابلیت های بسیار گسترده ازجمله ضبط همزمان و انتقال تصاویر بدون IP/Static حتی بر روی گوشی تلفن همراه و یا ترکیب دوربین های آنالوگ و تحت شبکه (IP Camera) بر روی یک سرور.

 

۴-  سیستم دربازکن های الکترونیکی (Gate Opener) جهت محیط های اداری ، تجاری و یا صنعتی ونیز خانگی در انواع شیشه ای ، کشوئی ، دولنگه و تک لنگه با مکانیزم الکتروهیدرولیک یا الکترومکانیک و نیز ارائه درهای زیر سقفی (Sectional) و کرکره های رول شونده( Roll up )

 

 ۵- سیستم های حفاظت پیرامونی در انواع با سیم و بی سیم مبتنی بر حسگرهای مادون قرمز، مایکروویو و نیز انتقال اطلاعات توسط سیستم های تلفن کننده اتوماتیک و هوشمند.

 

 درآخر، یادآور می گردد شرکت مهندسی نوین افزار، عضو اصلی اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی با شماره عضویت (۶ ) می باشد و تجهیزات مورد نیاز و برگزیده نوین افزار، از میان تولید کنندگان برتر کشورهای آمریکا، آلمان، انگلستان، کانادا، ایتالیا، کره، ژاپن و تایوان تهیه می شود.

برای اطلاع دقیق تر از جزئیات این سیستم ها و خدمات نوین افزار و همچنین، بهره مندی از مشاوره متخصصان این شرکت، با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۲۸۳۷۶۰ (۱۰ خط روتاری) تماس حاصل فرمائید.

تأمین امنیت شما ، تخصص اولیه ماست

www.enscu.ir

www.enscu.ir